Význam vitamínu B pro zdraví a krásu

Význam vitamínu B pro zdraví a krásu
Trápí vás akné, ekzém, afty, nadměrné vypadávání vlasů, lámání nehtů či únava a špatná nálada? Pak pravděpodobně trpíte nedostatkem vitamínu B.
Vitamíny B patří do vitamínů rozpustných ve vodě (tzn., že tělo jejich přebytek neukládá v tucích, ale vylučuje) a jsou velmi užitečnými pomocníky našeho organismu. Zvýšený přísun vitamínů skupiny B se doporučuje zvláště jedincům procházejícím zvýšenou psychickou anebo fyzickou zátěží. Jsou vhodné také pro posílení imunitního systému a jako doplněk léčby některých chorob.
 
Vitamínů B je celá řada a každý z nich má vliv na jinou část lidského organismu. Mezi jejich hlavní přirozené zdroje patří maso, sýry, kvasnice, ořechy, jáhly, celozrnné obiloviny, luštěniny, ale také ovoce, zelenina, mléko a vejce. Samozřejmě, že každá ze zmíněných potravin obsahuje vždy jen některé či některý z komplexu B vitamínů.
 
   
V řadě produktů GOLD COLLAGEN jsou zastoupeny vitamíny B6 a B7.
 
Vitamín B6
Zlepšuje imunitu a vyživuje centrální nervový systém. Dále působí preventivně proti některým očním chorobám a cukrovce. Podporuje správnou funkci nervů, žaludku, svalů a napomáhá přirozenému okysličování buněk.
 
Vitamín B7
Tento B vitamín napomáhá udržovat zdravou pleť a pozitivně působí na kvalitu vlasů a  nehtů. Je pomocníkem při hubnutí a podílí se na úpravě hladiny cukru v krvi. Dále ovlivňuje nervový systém, a proto bývá doporučován při depresích. Podporuje také zdravý spánek. 
 

 

Hydratace a omlazení pleti
PURE GOLD COLLAGEN™
PURE GOLD COLLAGEN™
Hydratace a omlazení pleti
GOLD COLLAGEN™ FORTE
GOLD COLLAGEN™ FORTE
Hydratace a omlazení pleti
ACTIVE GOLD COLLAGEN™
ACTIVE GOLD COLLAGEN™