Snižujte hmotnost snadnou cestou

MAAX Shape
  • Aktivace metabolismu a spalování tuků
  • Stimulace trávení
  • Navození pocitu sytosti
  • Nastolení acidobazické rovnováhy
5460 Kč
forte2.png
Podporuje ztrátu hmotnosti a napomáhá ke zdravému životnímu stylu.
active1.png
Nastoluje acidobazickou rovnováhu.
active2.png
Pomáhá odbourávat nežádoucí tuk.
 
MAAX Shape - řešení problémů s nadváhou
MAAX Shape je certifikován jako zdravotnický prostředek a kombinuje tři přípravky, které podporují ztrátu hmotnosti a napomáhají zdravému životnímu stylu. Pečlivě vybrané ingredience v sadě MAAX Shape jsou vzájemně harmonizovány pro vyvážené snižování hmotnosti. Slaďují denní rytmus, metabolismus a příjem potravy tak, aby zabránily negativním projevům při hubnutí.
MAAX Slim - ráno
MAAX Slim obsahuje výtažky zeleného čaje a zelené kávy. Dodává energii pro „nastartování“ metabolismu a zaručuje svěží a energetický vstup do nového dne. Extrakty obsahují polyfenoly, které vedou k účinnějšímu spalování tuků, oxidaci sacharidů a zvýšení energetické spotřeby. Viatamín B12 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.

 
MAAX Redux - v poledne
MAAX Redux podporuje dlouhotrvající pocit nasycenost. Obsahuje osemení psyllia v práškové formě v dokonalé čistotě bez chemických konzervantů. Psyllium snižuje glykemický index potravin a po požití s tekutinou bobtná v žaludku a žaludeční stěna se napíná. Výsledkem je rychlejší pocit sytosti během jídla. Mezi další benefity patří snížení příjmu kalorií, udržení nižšího krevního tlaku a nížší hladiny krevního cukru, více energie a zlepšený metabolismus.
MAAX Trace - večer
MAAX Trace eliminuje nežádoucí narušení acidobazické rovnováhy. Snížením příjmu kalorií ve stravě se může narušit rovnováha mezi kyselým a zásaditým prostředím v těle a to často vede k zastavení požadovaného spalování tuků. MAAX Trace harmonizuje acidobazickou rovnováhu. Aktivní metabolismus pomáhá tělu v průběhu diety odbourávat nežádoucí tuk. Mimo jiné obsahuje zinek, který ovlivňuje iontovou rovnováhu v ledvinách, vláknina z opuncie stimuluje trávení.
Chci vyzkoušet
MAAX Shape!
Obsah balení a užívání
Balení obsahuje celkem 3 produkty. Doba užívání  je 30 dní.
MAAX Slim obsahuje 60 kapslí. Doporučené dávkování 2 kapsle denně.
MAAX Redux obsahuje 120 kapslí. Doporučené dávkování 3-5 kapslí denně.
MAAX Trace obsahuje 60 kapslí. Doporučené dávkování 2 kapsle denně.
Úžasný pomocník při hubnutí
,,Přibývající leta a ne zrovna nejzdravější způsob života – spousta času v autě, kanceláři, nepravidelná strava, málo pohybu (asi to spousta z Vás zná) se projevily na rostoucí váze. Samozřejmě přišla snaha shodit nepříjemné faldy (začal jsem trochu běhat), omezit  a upravit jídlo zejména na cestách a nejrůznějších pracovních obědech, večeřích,....Po dílčích úspěších se vždy váha vrátila a co bylo nejhorší, zase nějaké to deko přibylo. Docela depka, to asi taky znáte. Na jaře jsem ve světě objevil přípravek, který mne zaujal tím, že nesliboval zázraky, ale pomoc při hubnutí. Prvního máje jsem začal užívat první kapsle z měsíční kůry při váze 89 kg. Díky ne úplně pravidelnému užívání mi vystačily kapsle na téměř 6 týdnů, kdy jsem se dostal na 80 kg. Jak se to podařilo? Největší pomocí byla snížená chuť k jídlu. Při dlouhých cestách v autě jsem se nemusel dopovat něčím sladkým, zmizel pocit hladu, kdy už jsem se nemohl dočkat oběda, bez pocitu trápení jsem zjistil, že mi stačí mnohem menší porce jídla a večer u „telky“ nebo počítače jsem najednou nemusel nic „chroustat“. S každým kilem bylo najednou mnohem pohodovější stále nepravidelné a občasné běhání.
Nyní, na začátku záři se váha drží stále na cca 81 kg. Přetrvává nastavená umírněnost v jídle, což beru jako největší benefit této kůry. Vůbec nedošlo k jojo efektu!
Nikdy jsem nikam na žádný web nepsal, ale když jsem u svých známých zjistil, kolik lidí pálí stejný problém, rozhodl jsem se podělit o svou zkušenost. Také k tomu přispěla skutečnost, že je přípravek dostupný již v Čechách. Držím Vám palce, abyste zažili stejnou radost z ubývajících kilogramů J! Ten pocit je opravdu skvělý!!!"
M.B.A., Ing. Martin Knapec, 44 let Sales Manager