Snižujte hmotnost snadnou cestou

MAAX Shape
  • Aktivace metabolismu a spalování tuků
  • Stimulace trávení
  • Navození pocitu sytosti
  • Nastolení acidobazické rovnováhy
5460 Kč
forte2.png
Podporuje ztrátu hmotnosti a napomáhá ke zdravému životnímu stylu.
active1.png
Nastoluje acidobazickou rovnováhu.
active2.png
Pomáhá odbourávat nežádoucí tuk.
 
MAAX Shape - řešení problémů s nadváhou
MAAX Shape je certifikován jako zdravotnický prodstředek a kombinuje tři přípravky, které podporují ztrátu hmotnosti a napomáhají zdravému životnímu stylu. Pečlivě vybrané ingredience v sadě MAAX Shape jsou vzájemně harmonizovány pro vyvážené snižování hmotnosti. Slaďují denní rytmus, metabolismus a příjem potravy tak, aby zabránily negativním projevům při hubnutí.
MAAX Slim - ráno
MAAX Slim obsahuje výtažky zeleného čaje a zelené kávy. Dodává energii pro „nastartování“ metabolismu a zaručuje svěží a energetický vstup do nového dne. Extrakty obsahují polyfenoly, které vedou k účinnějšímu spalování tuků, oxidaci sacharidů a zvýšení energetické spotřeby. Viatamín B12 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.

 
MAAX Redux - v poledne
MAAX Redux podporuje dlouhotrvající pocit nasycenost. Obsahuje osemení psyllia v práškové formě v dokonalé čistotě bez chemických konzervantů. Psyllium snižuje glykemický index potravin a po požití s tekutinou bobtná v žaludku a žaludeční stěna se napíná. Výsledkem je rychlejší pocit sytosti během jídla. Mezi další benefity patří snížení příjmu kalorií, udržení nižšího krevního tlaku a nížší hladiny krevního cukru, více energie a zlepšený metabolismus.
MAAX Trace - večer
MAAX Trace eliminuje nežádoucí narušení acidobazické rovnováhy. Snížením příjmu kalorií ve stravě se může narušit rovnováha mezi kyselým a zásaditým prostředím v těle a to často vede k zastavení požadovaného spalování tuků. MAAX Trace harmonizuje acidobazickou rovnováhu. Aktivní metabolismus pomáhá tělu v průběhu diety odbourávat nežádoucí tuk. Mimo jiné obsahuje zinek, který ovlivňuje iontovou rovnováhu v ledvinách, vláknina z opuncie stimuluje trávení.
Chci vyzkoušet
MAAX Shape!
Obsah balení a užívání
Balení obsahuje celkem 3 produkty. Doba užívání  je 30 dní.
MAAX Slim obsahuje 60 kapslí. Doporučené dávkování 2 kapsle denně.
MAAX Redux obsahuje 120 kapslí. Doporučené dávkování 3-5 kapslí denně.
MAAX Trace obsahuje 60 kapslí. Doporučené dávkování 2 kapsle denně.