DESIRIAL®

DESIRIAL®
  • Omlazuje a hydratuje intimní partie
  • Zvyšuje pružnost a elasticitu intimních partií
  • Navrací zpět pevnost a objem
  • Zlepšuje kvalitu intimního prožitku a života
Vliv stárnutí na vaginální sliznici a suchost
Ani ženské pohlavní orgány nejsou imunní vůči běhu času, a to zejména během menopauzy. Hlavně sliznice, které tvoří oblast vulvy, jsou ovlivňovány poklesem produkce estrogenu a dochází u nich k procesu stárnutí. V průběhu času se vaginální sliznice stává křehčí a méně hydratovaná. Po menopauze ženské intimní partie atrofují, což vede k pocitu suchosti, svědění, podráždění a akutní bolesti během fyzické aktivity a sexuálního styku. Bez estrogenu se vaginální sliznice ztenčuje, je méně hydratovaná a křehčí. Riziko vzniku trhlinek a vaginálních infekcí se zvyšuje. Pochva ztrácí svou pružnost a elasticitu. Stěny poševního vchodu ochabují.
Obtíže způsobené těmito změnami mají vliv na kvalitu života a sexuální vztahy. Více se dozvíte v našem článku.
Řešením je DESIRIAL®
  • hydratuje vulgovaginální oblast
  • zklidňuje podrážděné oblasti
  • zvyšuje kvalitu vaginální sliznice

Inovativní řešení v podobě  injekční aplikace kyseliny hyaluronové DESIRIAL® do nejsvrchnějších vrstev poševní sliznice umožní tkáň zjemnit a hluboce hydratovat. Kyselina  hyaluronová je molekula přirozeně se vyskytující v lidském těle. Má schopnost navázat až 1000x více vody než je její vlastní hmotnost a díky tomu udržuje tkáň zvlhčenou, hladkou a pružou. Injekcí je kyselina hyaluronová vpravena pod sliznici a nikoli na její povrch. To umožňuje kyselině hyaluronové zvětšit tloušťku sliznice, která bude obnovena díky epitelovým buňkám v nejhlubších vrstvách membrány. Výsledkem je zpevnění a zhuštění poševní sliznice. 
Vliv stárnutí na vzhled stydkých pysků (labia)
Přibývající věk, hormonální změny, výrazná ztráta hmotnosti nebo porod - to vše ovlivňuje vzhled velkých stydkých pysků (labia majora). Postupně ztrácí svůj tvar, pevnost a objem. Velké stydké pysky se stávají méně citlivými a odolnými vůči tlaku. 
Tento na první pohled ‚‚jen‘‘ estetický problém může velmi nepříjemně ovlivnit sebevědomí a sexuální prožitek. 
Řešením je DESIRIAL® ​ PLUS
  • zvětšení objemu velkých stydkých pysků
  • posílení ochranné funkce velkých stydkých pysků
  • zlepšení estetiky vulvovaginální oblasti
Výplň DESIRIAL®  PLUS pomáhá řešit zejména ztrátu objemu velkých stydkých pysků způsobenou stárnutím organismu a hormonálními změnami. Výsledkem ošetření je omlazení zevních genitálií. Dochází k obnovení mladistvé kontury velkých stydkých pysků i k opětovnému získání jejich přirozeného objemu.
Čím jsou produkty DESIRIAL® tak výjimečné?
DESIRIAL® je světově první řada injekčně aplikovaných, neživočišných, biologicky rozložitelných hydrogelů, exkluzivně vyvinutých pro zachování ženského intimního zdraví. Produkty DESIRIAL® jsou založeny na patentované IPN-Like Technology obsahující čistou a stabilizovanou kyselinu hyaluronovou a antioxidant manitol.

Manitol je molekula antioxidantu (zachytávač volných radikálů), který snižuje degradaci gelu a tím udržuje molekuly kyseliny hyaluronové stabilizované několik hodin po aplikaci.

K ošetření špičkovými francouzskými výplňovými materiály DESIRIAL®  se, prosím, objednejte u některého z našich partnerů.