Osvěžující a zklidňující minerální voda ve spreji

LE MIST 150ml - Zklidňující minerální voda ve spreji
  • Zklidňuje Vaši pokožku
  • Snižuje napnutí citlivé a podrážděné pokožky
  • Pomáhá udržovat přirozenou rovnováhu, hebkost a pohodlí pokožky
  • Dodává okamžitý pocit svěžesti
250 Kč / 150 ml

Pečující minerální sprej, který

forte2-(1).png

Zklidňuje citlivou
a podrážděnou pokožku
forte1-(1).png

Osvěžuje
forte3-(1).png

Hydratuje
Eau de Treignac
LE MIST Refreshing Skin Care Water Spray obsahuje jedinou složku - přírodní minerální vodu Eau de Treignac. Jedná se o aktivní složku, která má mnoho ctností díky svému jedinečnému složení a velmi nízkému obsahu minerálu (20 mg suché usazeniny).

Eau de Treignac je nezbytnou zklidňující péčí pro citlivou a podrážděnou pokožku, a to právě díky obsahu prospěšných ingrediencí, jako je křemík, který je sterilní a bakteriologicky bezpečný.
Účinky LE MIST
Eau de Treignac (Přírodní minerální voda) zanechává na povrchu pokožky "BIO-MINERÁLNÍ POVLAK". To přináší zklidnění pokožky a snížení napnutí citlivé a podrážděné pokožky.

Jak už bylo zmíněno, tato minerální voda obsahuje vysoký podíl křemíku, což je prvek nezbytný pro syntézu kolagenu a elastinových vláken v pokožce.

LE MIST pomáhá udržovat přirozenou rovnováhu, hebkost a pohodlí pokožky. Dodává okamžitý pocit osvěžení díky velmi jemnému spreji.
Chci vyzkoušet
LE MIST 150ml!
Jak aplikovat LE MIST?
Aplikujte pomocí rozprašovače (a poté jemně osušte) lehkou vrstvu mlhy Eau de Treignac na Vaši suchou pokožku kdykoliv během dne po estetickém/chirurgickém zákroku, spálení sluncem, odstranění make-upu, holení nebo odstranění chloupků, po sportovním výkonu.
LE MIST můžete použít také na podrážděnou nebo zarudlou pokožku. 
Ať už cestujete kamkoliv, vždy s LE MIST 150ml!
Během dlouhých cest určitě také uvítáte osvěžení a oživení Vaší krásné pokožky. LE MIST minerální voda je vhodná také pro hydrataci pokožky v přetopených místnostech, nebo naopak v klimatizovaných prostorách, které pokožku velmi vysušují.
Skvělé osvěžení

,,Ráno se mi těžko vstává, takže miluju ten pocit, kdy se po probuzení osvěžím s Le Mist. Je to můj nový každodenní rituál. Spojím příjemné s užitečným."

Beáta, 27