Vítězství nad vráskami
s PURE GOLD COLLAGEN

PURE GOLD COLLAGEN™
 • Zvyšuje hydrataci pokožky
 • Redukuje jemné linky a vrásky
 • Dodává pleti mladistvější vzhled
 • Napomáhá zdravému vzhledu vlasů a nehtů
119,90 Kč / 1 dávka
1199 Kč / 500 ml

Tekutý doplněk stravy, který

ico-3.png
Redukuje vrásky
ico-1.png
Zpomaluje proces
stárnutí kůže
ico-2.png
Hydratuje pokožku
Co je PURE GOLD COLLAGEN?
Inspirací při vývoji PURE GOLD COLLAGEN byly zkušenosti z Japonska, které je známo jako nejpokročilejšího anti-ageingový trh na světě, a jeho moderní technologie. Díky nim vznikl jedinečný tekutý potravinový doplněk, který vyživuje pokožku zevnitř. Byl vyvinut za účelem potlačení prvních známek stárnutí, a aby pomáhal zušlechťovat krásnou, mladě a zdravě vypadající pokožku, vlasy a nehty.

PURE GOLD COLLAGEN byl vyvinut v laboratořích MINERVA Research Labs ve spolupráci s evropskými vědci. Tento tekutý potravinový doplněk představuje patentovanou směs hydrolyzovaného kolagenu, kyseliny hyaluronové, vitamínů, minerálů a antioxidantů, bez obsahu cukru a s maximálním účinkem.
Proč je pro nás kolagen tak důležitý?
Kolagen je jedním ze základních stavebních proteinů kůže. Hraje klíčovou roli ve výstavbě buněk, tkání a orgánů. Pokožce dodává sílu, odolnost a má největší vliv na její hladký a zdravý vzhled.
S postupem věku produkce kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové v pokožce klesá, což má za následek dehydrataci kůže a povadlou pleť, které přispívají k výraznějším projevům stárnutí.

PURE GOLD COLLAGEN se svými jedinečnými hydratujícími vlastnostmi kyseliny hyaluronové a s bioaktivními kolagenovými peptidy nejvyšší kvality nabízí to nejlepší pro regeneraci kožních buněk a hydrataci kůže. Výsledkem jeho účinku je hydratovaná kůže, jemnější linky a méně zřetelné vrásky již po šesti týdnech užívání.
Kůže chrání naše tělo
Tradiční kosmetická ošetření spoléhají pouze na povrchovou aplikaci kolagenu. Ta není dostačující pro zpomalení procesu stárnutí tam, kde začíná – v hlubších vrstvách kůže. Krémy působí pouze na povrchu a hydratují vnější vrstvu (epidermis).

Oproti tomu aktivní složky v PURE GOLD COLLAGEN zasahují hlubší vrstvu kůže (dermis), kde aktivují tvorbu kolagenu, který dodá kůži mladistvější vzhled. Dávka produktu GOLD COLLAGEN je až 20x účinnější než kolagenové tablety.
Chci vyzkoušet
PURE GOLD COLLAGEN!
Provedené studie

Anti-ageing efekt

Studie provedená s účastí 47 žen ve věku 35-55 let po 12 týdnech pravidelného uživání produktu PURE GOLD COLLAGEN prokázala až 26% snížení počtu jemných vrásek a nižší výskyt hlubokých vrásek.

Hydratační účinek

Studie provedená s účastí 33 žen ve věku 40-59 let po 8 týdnech pravidelného užívání doplňku PURE GOLD COLLAGEN prokázala až 28% nárůst hydratace kůže.

Nezávislá studie se 108 sledovanými subjekty

 • po 3 týdnech: nárůst hydratace kůže o 12%
 • po 6 týdnech: redukce jemných vrásek o 15%
 • po 6 týdnech: redukce hlubokých vrásek o 27%
 • po 9 týdnech: nárůst elasticity kůže o 20%
Jak správně užívat?
Užívejte jednu lahvičku (50 ml) po malých doušcích kdykoli během dne nebo ji vypijte najednou ráno po probuzení jako součást svého kosmetického programu. Nejúčinnější je při pití na lačno, protože se rychleji vstřebává. Lidé s citlivým žaludkem by přípravek měli užívat s jídlem nebo po něm.
 
- Užívejte nápoj po dobu 8 týdnu pro dosažení nejlepších a dlouhotrvajících výsledků v hydrataci pleti.
- Užívejte nápoj po dobu 12 týdnů, chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků v redukci jemných a hlubokých vrásek.
Jaké faktory ovlivňují účinky?
Ženy, které užívaly PURE GOLD COLLAGEN, měly během 2–3 týdnů hydratovanější a vyhlazenější pleť. To však neznamená, že každý dosáhne za stejný čas stejných výsledků, protože stav pleti ovlivňuje velká řada faktorů. Například genetika, životní styl, stravování, delší vystavení slunečnímu záření a kouření. 
Klíčové vlastnosti doplňku PURE GOLD COLLAGEN
 • Klinicky testovaný
 • Patentovaná receptura, potvrzená ve vědeckých publikacích
 • Zvyšuje přirozenou produkci kolagenu v dermis
 • Obsahuje 5000 mg bioaktivního mořského kolagenu nejvyšší kvality (maximální dávka, kterou je tělo schopno denně vstřebat)
 • Každodenní dávka skvělé chuti
 • Bez konzervantů
 • Bez cukru
 • Obsahuje 200% doporučeného příjmu (NRV) vitamínu C
 • V roce 2013 byl zařazen mezi TOP 6 NEJ produktů roku magazínu Health&Beauty
 • Vítěz kategorie Nejlepší potravinový doplněk v soutěži Anti Ageing & Beauty Trophy, Paříž 2014
 • V roce 2014 byl zařazen do užšího výběru soutěže o Nejlepší produkt v péči o pleť časopisu Beauty Magazine
 • Veškeré obaly jsou recyklovatelné a navržené tak, aby prodlužovaly životnost aktivních ingrediencí
 • Certifikováno pro halal a košer

Byli jsme partnery filmového festivalu v Cannes

Elixír mládí v malé lahvičce
,,Říkám mu elixír mládí v malé lahvičce. Po celé dva měsíce jsem testovala kolagenovou kúru PURE GOLD COLLAGEN pro krásnější pleť a jsem naprosto nadšená! Jedná se o elixír, který pochází z Japonska, pije se každé ráno a dodává pleti potřebnou hydrataci, vitamíny, minerály... Redukuje jemné vrásky a pleť vypadá mladistvější a pevnější. A já to mohu potvrdit, protože ten efekt u sebe vnímám velmi znatelně.“
Eliška Bučková Modelka a zpěvačka
Doporučuji vyzkoušet
,,Miluji tenhle zázrak. Je mi 28 a musím říct, že mám dobrou pleť a tvoří se mi jen pár drobných vrásek při nedostatečném pitném režimu. Před dvěma měsíci jsem začala s užíváním PURE GOLD COLLAGEN a nikomu jsem o tom neřekla. Po měsíci se mě ptala matka, jestli jsem šla na estetické ošetření pleti. Kolegyně z práce si mé změny taky všimla a řekla mi, že moje pleť vypadá lépe. Hlavně já jsem pocítila změnu. Moje pleť je hladší a oči mi přímo září. Vážně doporučuji, ty peníze za to stojí!"
Adéla, 28 let
Lepší než nejlepší
“Myslím, že tohle je asi ta nejlepší věc, kterou jsem si v životě koupila. PURE GOLD COLLAGEN si objednávám už po páté v řadě. Výborný přípravek za výbornou cenu."
Markéta Nováková, 45 let Bankovní poradce
Neskutečné!
,,Piju PURE GOLD COLLAGEN už čtyři a půl měsíce. Účinky se dostavily hned po prvním měsíci. Moje pleť je uhlazenější, hladší a jemnější každým dnem. Všichni mi říkají, že vypadám o 5 let mladší! Rozhodně stojí za to si PURE GOLD COLLAGEN pořídit."
Monika, 39 let