Pro vegany a vegetariány - GOLD COLLAGEN VEGAN

GOLD COLLAGEN VEGAN
 • Obsahuje 28 aktivních látek
 • Zlepšuje hydrataci a elasticitu kůže
 • Chrání buňky před oxidativním stresem
 • Zvyšuje energii a obranyschopnost organismu
139,9 Kč / 1 dávka
1399 Kč / 50 ml

Tekutý doplněk stravy, který

ico-3.png
Chrání buňky před
oxidativním stresem
ico-1.png
Zpomaluje proces
stárnutí kůže
ico-2.png
Hydratuje pokožku
GOLD COLLAGEN VEGAN
GOLD COLLAGEN VEGAN je jedinečný beauty doplněk stravy pro každodenní užívání. Obsahuje pouze rostlinné proteiny k podpoře zdravé produkce kolagenu. Byl vyvinut vědci a nutričními poradci, aby přispíval k tvorbě kolagenu a udržoval zdraví kůže, vlasů a nehtů v souladu s potřebami a stravovacími návyky veganů a vegetariánů, posiloval imunitní systém a přispíval ke zvýšení energie a celkové pohody a chránil buňky před oxidativním stresem.
Zaměření na vegany a vegetariány
Vegetariáni a zejména vegani jsou více ohroženi nedostatkem živin a musí být ve svých stravovacích zvyklostech opatrnější. GOLD COLLAGEN VEGAN obsahuje rostlinné proteiny a aktivní živiny, které veganům a vegetariánům mohou chybět ve stravě. Byl vyvinut jako veganská alternativa k celosvětovému bestselleru GOLD COLLAGEN PURE. 
Čím je tak výjimečný?
GOLD COLLAGEN VEGAN obsahuje 28 aktivních živin s maximální biodostupností a vstřebatelností. Složení bylo obohaceno o přírodní ingredience jako kyselina listová, železo, chróm a komplex vitamínu B. Přispívá ke zvýšení energie a imunity a celkové pohody, ale také pomáhá tvořit kolagen zajišťují hydrataci a elasticitu pokožky a chrání buňky před oxidativním stresem způsobeným působením volných radikálů. 
 
Aktivní složky
Složky podporující tvorbu kolagenu
Vitamín C, Amla, Citrusové bioflavonoidy, Extrakt z borůvek, Prolin, L-Lysin, Glycin, Rýžové peptidy
Složky podporující zdraví pokožky, vlasů a nehtů
Zinek, Biotin, Měď, Extrakt z přesličky, Kyselina hyaluronová, Olej z brutnáku lékařského, Extrakt z Rosolovky řasotvaré, Rýžové peptidy
Ochrana před oxidativním stresem
Vitamín E, Hořčík, Selen, Extrakt Gotu kola
Energie, imunitní systém a metabolismus
Komplex vitamínu B, Železo, Kyselina listová

Oryza rýžový protein
100% rostlinný extrakt z rýžových bílkovin s vysokou nutriční hodnotou a vysokým obasahem bílkovin (až 70%), který je lehce stravitelný. Je bohatý na všechny esenciální a poloesenciální aminokyseliny, které jsou základními stavebními kameny bílkovin a také svalů.
 
Indický angrešt Amla
Amla je bobulovité ovoce, které dozrává v hornatých oblastech Indie a má široké využití v Ájurvédě, kde se o něm hovoří jako o ovoci s nejlepšími omlazujícími účinky. Obsahuje vitamíny C a E, pomáhá předcházet předčasnému stárnutí a poškození buněk, snižuje glukózu v krvi i cholesterol. 
 
Rosolovka řasotvará
Je známá jako houba sněhové či stříbrné ucho a patří mezi velice oblíbené houby v čínské  kuchyni i medicíně. Obsahuje vysoký podíl minerálních látek a stopových prvků a polysacharidů. Má protizánětlivé a antialergické účinky, snižuje krevní tlak a pozitivně působí na vzhled pokožky, kterou hydratuje, rozjasňuje a revitalizuje.
 
Granátové jablko
Toto bobulovité ovoce obsahuje až 15 druhů aminokyselin. Aminokyseliny jsou základní prvky všech buněk v těle a některé z nich se v rostlinné stravě vyskytují sporadicky. Proto je granátové jablko velice přínosné pro vegany a vegetariány. Obsahuje vitamíny A, C, E a má pozitivní vliv na pleť.
Chci vyzkoušet
GOLD COLLAGEN VEGAN!
Jak správně užívat?
Užívejte jednu lahvičku (50 ml) GOLD COLLAGEN VEGAN po malých doušcích kdykoli během dne nebo ji vypijte najednou ráno po probuzení jako součást svého kosmetického programu. Nejúčinnější je při pití na lačno, protože se rychleji vstřebává. Lidé s citlivým žaludkem by přípravek měli užívat s jídlem nebo po něm.

Užívejte nápoj po dobu alespoň 1 měsíce, nebo déle pro viditelnější a dlouhotrvající výsledky. 
Klíčové vlastnosti
 • Klinicky testovaný
 • Pochází od výrobců revolučního tekutého potravinového doplňku ve Velké Británii
 • Zvyšuje přirozenou produkci kolagenu
 • 20x účinnější něž kolagenové tablety
 • Receptura patentovaná v EU a potvrzená ve vědeckých publikacích
 • Každodenní dávka skvělé chuti
 • Bez cukrů a umělých sladidel
 • Bez konzervantů a umělých barviv
 • Neobsahuje lepek
 • Neobsahuje GMO
 • Neobsahuje alkohol
 • Veškeré obaly jsou recyklovatelné a navržené tak, aby prodlužovaly životnost aktivních ingrediencí.
 • Certifikováno pro halal a košer
Obsah balení
Každé balení produktu obsahuje 10 lahviček (10 x 50 ml), tedy 10denní program.

GOLD COLLAGEN VEGAN je k dostání exkluzivně zde na e-shopu a u našich vybraných partnerů