GOLD COLLAGEN HYDROGEL MASK

GOLD COLLAGEN HYDROGEL MASK
  • Jednoduché použití
  • Technologie druhé kůže
  • Zářivá pleť & sjednocení pleti
  • Zvýšená hydratace & mladistvý vzhled
  • Obsahuje 4 zvlášť balené masky
175 Kč / 1 dávka
699 Kč
forte3.png
Zvýšení hydratace
forte1.png
Zářivá pleť
forte2.png
Sjednocení pleti
Technologie druhé kůže
Inovace péče o pokožku od průkopníků tekutého beauty doplňku stravy, GOLD COLLAGEN; MINERVA Research Labs přináší na trh svou úplně první povrchovou péči o pleť, GOLD COLLAGEN HYDROGEL MASK.

Z Instagramu je vpatrné, že celebrity, modelky a také nadšenci pro péči o kůži přijímají nejnovější trend, sheet masky. Ty v poslední době prokázaly, že nejsou žádným trikem, a to díky své schopnosti omlazovat pleť.

Výzkumný tým MINERVA Research Labs využil své znalosti kůže a díky tomu dokázal excelentně navrhnout hydrogelovou masku a bio-matrix rozpustný ve vodě, který dodává pocit druhé kůže. Díky tomu maska dokonale přilne k pleti ihned po dosažení tělesné teploty a uvolňuje aktivní látky do kůže. Tím obnovuje jas a hydrataci pleti.

Odložte všechny ostatní pleťové masky, král sheet masek přichází a je připraven pro selfie!
Výhody GOLD COLLAGEN HYDROGEL MASK
Maska je tvořena extraktem z perel, který pochází ze sladkovodních Perlotvorek Japonských (Pinctada Martensii), které jsou výborným zdrojem antioxidantů. Přidáním kyseliny hyaluronové, která se přirozeně vyskytuje v kůži a napomáhá zachovat její hydrataci, maska zanechává pokožku kyprou a hydratovanou.

Vedle toho botanický komplex, mocná směs botanických antioxidantů včetně extraktu z listů zeleného čaje a extraktu z listů Touleně srdčité (Houttuynia Cordata), zanechává pleť hydratovanou a chráněnou před vnějšími stresory, které způsobují suchou kůži.

Neobsahuje žádné škodliviny, jako jsou parabeny, ftaláty a sulfáty.

Maska je předem navlhčená pečujícími složkami pro tu nejsnadnější aplikaci.
Chci vyzkoušet
GOLD COLLAGEN
HYDROGEL MASK!
Jak aplikovat GOLD COLLAGEN HYDROGEL MASK?
1) Důkladně očistěte a osušte Vaši pleť.
2) Otevřete balení, vyjměte masku z fólie a přiložte na pleť.
3) Nechejte masku na pleti působit po dobu 20 až 40 minut.
4) Opatrně masku odstraňte. Zbylá vlhkost se vstřebá do pokožky.

93% žen mělo pocit, že jejich pleť vypadala méně unavená, vyhlazenější, jasnější, mladší, zdravější, zářivější a více hydratovaná!
Pleť jako po pleťovém rituálu
,,Za vyzkoušení určitě stojí tato zkrášlující kolagenová maska GOLD COLLAGEN HYDROGEL MASK. Na pár minut si ji ,,přilepíte" na tváře a výsledek je jako po nadstandardní kosmetické péči.“
Kaira Kateřina Hrachovcová Herečka a umělkyně