Hydratace a omlazení pleti

Hydratace kůže je naprosto zásadní pro zachování jejího zdravého a mladistvého vzhledu. Nabízíme tři formy hydratace a omlazení pokožky. 
 
Jedinečné doplňky stravy GOLD COLLAGEN Vám pomohou k zářivé, svěží a pevné pokožce, stejně jako zdravým vlasům a pevným nehtům. To vše díky tekuté formě a patentovanému složení s obsahem hydrolyzovaného kolagenu, důležitých vitamínů a minerálů.

Nové pleťové masky E25' Vám pomohou osvěžit a hydratovat Vaši pleť. Můžete si vybrat mezi OMLAZUJÍCÍ pleťovou maskou, která zjemňuje vrásky, HYDRATAČNÍ pleťovou maskou, která přináší okamžitý pocit pohodlí a svěžesti a REGENERAČNÍ pleťovou maskou, která zklidňuje podráždění a otok.
                                                                                                                  
Přístroje VITAL INJECTOR 1. i 2. generace pro profesionální aplikaci umožňují bezpečnější, přesnější a rychlejší ošetření. VITAL INJECTOR je ideální pro aplikaci kyseliny hyaluronové pro hloubkovou a dlouhotrvající hydrataci kůže. Kliniky a odborná pracoviště, na kterých můžete podstoupit ošetření přístroji VITAL INJECTOR naleznete v sekci Naši partneři

 

Hydratace a omlazení pleti
GOLD COLLAGEN
GOLD COLLAGEN
Hydratace a omlazení pleti
Pleťové masky
Pleťové masky
Hydratace a omlazení pleti
Vital Injector
Vital Injector