Hydratační balzám na rty

Hydratační balzám na rty

248 Kč
Krásné, plné a lesklé rty jsou odjakživa považovány za symbol krásy a mládí. Vysychají Vaše rty z důvodu nepříznivého počasí, či v rámci přirozeného procesu stárnutí? Máme pro Vás řešení jak Vaše rty zregenerovat, zvýraznit, vrátit jim přirozenou hydrataci a zvýšit tak Vaši atraktivitu.

Nový HYDRATAČNÍ BALZÁM NA RTY, je průzračně čirý, příjemně jemný a přímo napěchovaný výživnými látkami. Vašim rtům nejen, že navrátí vláčnost a přirozenou hydrataci, ale dodá jim také neodolatelně svůdný lesk. 

Jeho hlavní předností je včelí vosk, který rty účinně ochrání i před chladným počasím a větrem. Další exkluzivní složky zajistí Vašim rtům maximální splynutí balzámu s pokožkou, kterou hloubkově hydratují a vyhlazují. Rty získají pevný a hladký vzhled a jejich krása je ještě podtržena leskem pocházejícím z vzácných rostlinných výtažků.

Zatímco budou Vaše rty krásně vypadat, další z účinných složek, vitamín E, je bude chránit před oxidačním stresem a účinky volných radikálů, a tím zpomalovat přirozený proces jejich stárnutí.
Naše balzámy se vyrábějí v praktických tubách a nenanášejí se prsty. Tímto je zajištěna potřebná hygiena pro zachování účinnosti všech výše zmíněných složek.

Svůdný lesk

Plně nahradí lesk na rty...

Vysoce účinný

Rty regeneruje, vyživuje, zvláčňuje, chrání a navrací jim hydrataci