Hydratační balzám na rty

Hydratační balzám na rty

150 Kč
Krásné, plné a lesklé rty jsou odjakživa považovány za symbol krásy a mládí. Vysychají Vaše rty z důvodu nepříznivého počasí, či v rámci přirozeného procesu stárnutí? Máme pro Vás řešení jak Vaše rty zregenerovat, zvýraznit, vrátit jim přirozenou hydrataci a zvýšit tak Vaši atraktivitu.

Nový HYDRATAČNÍ BALZÁM NA RTY, je průzračně čirý, příjemně jemný a přímo napěchovaný výživnými látkami. Vašim rtům nejen, že navrátí vláčnost a přirozenou hydrataci, ale dodá jim také neodolatelně svůdný lesk. 

Jeho hlavní předností je včelí vosk, který rty účinně ochrání i před chladným počasím a větrem. Další exkluzivní složky zajistí Vašim rtům maximální splynutí balzámu s pokožkou, kterou hloubkově hydratují a vyhlazují. Rty získají pevný a hladký vzhled a jejich krása je ještě podtržena leskem pocházejícím z vzácných rostlinných výtažků.

Zatímco budou Vaše rty krásně vypadat, další z účinných složek, vitamín E, je bude chránit před oxidačním stresem a účinky volných radikálů, a tím zpomalovat přirozený proces jejich stárnutí.
Naše balzámy se vyrábějí v praktických tubách a nenanášejí se prsty. Tímto je zajištěna potřebná hygiena pro zachování účinnosti všech výše zmíněných složek.

Akce!

Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás, že expirace Hydratačního balzámu je leden 2018, proto jej nyní získáte za 150,- Kč místo původních 248,- Kč!

Svůdný lesk

Plně nahradí lesk na rty...

Vysoce účinný

Rty regeneruje, vyživuje, zvláčňuje, chrání a navrací jim hydrataci